MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
PACKNING DN15 FÖR LOCK RÖD ISIFLO
PACKNING DN15 FÖR LOCK RÖD ISIFLO är tillagd i din varukorg.
Varukorg9
TAPPKRAN 105006 G 1/2 MED BACKVENTIL ORAS
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 32 MM 2KLÄMRING PE VATETTE
RAK KOPPLING 32 MM 2KLÄMRING PE VATETTELeverans: Skickas - I lager. 309 kr
BUSSNING METALL G32XG25 UTVÄNDIG/INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
PLASTHYLSA 35X32  PE VATETTE
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST