MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
SEXKANTNIPPEL METALL G20XG15 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
Komplettera med
T-RÖR METALL G15 3INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
SEXKANTNIPPEL METALL G20 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
Varukorg9
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
RAK KOPPLING 6 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 6 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
ADAPTER G20X28 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
PLASTHYLSA 28X20  PE VATETTE
RAK KOPPLING 40XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 59 kr
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE