MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
BUSSNING METALL G40XG25 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
Komplettera med
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
Varukorg28
MUFF 40 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 40 MM 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 549 kr
T-RÖR 28 3 MUFF KOPPAR V-PROFIL ALTECH
KOPPLINGSMUTTER 10 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
RAK KOPPLING 8 MM X R8 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
GUMMINIPPEL 45/40 ALTECH
RAK KOPPLING 32XG32 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 20XG15 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 32XG25 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
FÖRDELARE PPM 3X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
KLÄMRING 18 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
TAPPVENTIL VATETTE 0135070 KORT DY15 BV GBG
KOPPLINGSSATS 40X5,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
KOPPLINGSSATS 32X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 8 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE