MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
VINKELKOPPLING 12 MM X G15 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE