MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
T-SKRUVDEL 15 (G 1/2) 3UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
PLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
TÄCKBRICKA 634386 DY 10-22 1-RÖRS GBG
VÄGGBRICKA 634533 2-RÖRS DY 15X2,5 GBG
KOPPLINGSMUTTER 15 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
VÄGGBRICKA 634382 DY 15 GBG
Varukorg22
KULTAPPVENTIL G20 UTVÄNDIG MED VRED ALTECH
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 28 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 28 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
VÄGGFÖRDELARE V6 4-RÖR VATETTE DY15XINV G3/8 MED KULV GBG
SEXKANTNIPPEL METALL G15 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTE
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 109 kr
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST
T-KOPPLING 22X22X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 42 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 42 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 1429 kr
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 419 kr
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
BUSSNING METALL G25XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 349 kr
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE