MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
RAK KOPPLING 12 MM X R10 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/C 40 MM, C/V 20 MM, B=60 MM DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
Varukorg16
STÖDHYLSA 22X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VINKELSKRUVDEL 28 MM (M34X1,5) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELSKRUVDEL 15 MM (G 1/2) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 28X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 42X28 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA OCH MUTTER 15X16 MM VATETTE
MINIFÖRDELARE,2 STICK 40 2XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
STÖDHYLSA 16X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST