MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING, FÖRLÄNGD KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg19
RAK KOPPLING 20XG20 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VÄGGBRICKA 0925155 FAST 16X2,0-2,25 GBG
RAK KOPPLING 28 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 169 kr
KULVENTIL 15 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 279 kr
ADAPTER G25X28 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
RAK KOPPLING 40XG25 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 20X2,0 MM PE VATETTE
VINKELKOPPLING 40 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 40 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 679 kr
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 289 kr
RAK KOPPLING 20 MM 2KLÄMRING PE VATETTE
RAK KOPPLING 20 MM 2KLÄMRING PE VATETTELeverans: Skickas - I lager. 169 kr
RAK KOPPLING 6 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 6 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
ADAPTER G20X28 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
PLASTHYLSA 28X20  PE VATETTE
RAK KOPPLING 40XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 59 kr
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE