MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
KOPPLINGSMUTTER 35 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 35 MM MÄSSING VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
PLASTHYLSA 35X32  PE VATETTE
KLÄMRING 35 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 35 MM MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 32XG32 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 32XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
VINKELKOPPLING 35 MM X G32 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 32 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
Varukorg10
KOPPLINGSMUTTER 35 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 ENKEL VIT FALUPLAST
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
KLÄMRING 12 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 12 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
KLÄMHYLSA V6  20X2,0-2,3 MM VATETTE
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTE