MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
T-KOPPLING 12 MM X R15 2KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X13 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
AVLUFTNINGSPLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg44
KOPPLINGSMUTTER 15 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 15 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
RAK KOPPLING 32XR25 PRK 403 IMI
PLUGG 28 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 28 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
20 PVC 25X BUSSNING DIV
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
ADAPTER G25X42 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 559 kr
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
RENGÖRINGSSERVETTER 2-PACK FALUPLAST
FÖRMINSKNINGSSET 42X36 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 40XG40 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
SKRUVDEL 42 (M50X2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA GUL VATETTE
FÖRDELARÄNDPROPP PPM MT AQUA PLUS UPONOR
VINKEL 16-16 90° 2MUFF S-PRESS PLUS UPONOR
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 12X15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
FÖRMINSKNINGSSET 28X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
LIMDISTANS DUOCONTACT 12X28 MM VIT FALUPLAST
VINKELKOPPLING 40 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 40 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 679 kr
KOPPLINGSSATS 32X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 28 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 28 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 749 kr
T-RÖR SKRUVDEL 28 (M34X1,5) 3UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
PVC NIPPEL 20X16X1/2 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
BUSSNING METALL G32XG25 UTVÄNDIG/INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
FÖRDELARFÄSTE PPM AQUA PLUS UPONOR
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
RAK KULVENTIL 15X10 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST