MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
VINKELKOPPLING 42 MM X G40 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
BUSSNING METALL G40XG32 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
RAK KOPPLING 42 MM X G40 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA 42X40  PE VATETTE
KOPPLINGSSATS 40X5,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 42 MM MÄSSING VATETTE
ADAPTER G25X42 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 42X35 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg11
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 39 kr
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG
SLINGKONTROLLENHET MED FÖRINSTÄLLNING M22X1,5 IMI
GUMMINIPPEL 50/40 ALTECH
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST