MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
VINKELKOPPLING 10 MM X G15 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 12 MM MÄSSING VATETTE
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
Varukorg3
STÖDHYLSA 8X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBG