LUFTVÄRMEPUMP INNEDEL+UTEDEL CS-HZ35ZKE-H+CU-HZ35ZKE GRAFITGRÅ 3,5 KW PANASONIC
Artnr: BK-RKK4863034Tillv artnr: KIT-HZ35ZKE-H Product Brand:
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
Med bras/kaminfunktion.
Underhållsvärme +8/+10 °C, köldmedium R32.
OBS! Dessa artiklar kräver Kylcertifikat!
Modell
KIT HZ35ZKE-H
Kyleffekt
3,5 kW
Röranslutning Vätska/gas
1/4 – 3/8 tum
Innehåller innedel
CS-HZ35ZKE-H
Innhåller utedel
CU-HZ35ZKE
Bredd innedel
870 mm
Djup innedel
229 mm
Höjd innedel
295 mm
Bredd utedel
824 mm
Djup utedel
299 mm
Höjd utedel
622 mm