KOMPRESSOR SZ120-V, SZ120-4VI, DANFOSS
Artnr: BK-RKK4113470Tillv artnr: SZ120-4VI Product Brand:
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
Scroll Performer är i första hand avsedd för komfort och värmepumpsdrift samt för vätskekylaggregat utförande. Sroll Performers konstruktion gör kompressorn mycket tålig för vätskeslag. Egenskaper som hög verkningsgrad, låg ljudnivå, vibrationsfri samt hög tillförlitlighet kännetecknar Scroll Performens. Kompressorn är fyll med en speciell esterolja: 160SZ. Leveransomfattning: oljesynglas, gummifötter. 400V 3-fas 50Hz.
Slagvolym m³/h är densamma för samtliga modeller.
Modell
SZ120-V
Slagvolym
29.1 m³/tim
Kyleffekt vid -10 °C, R134a
11405 W
Kyleffekt vid -10 °C, R404A
17260 W
Kyleffekt vid ±0 °C, R407C
25871 W
performer, scroll
Ytterligare information
Tillverkarens artnr SZ120-4VI
Dokument Manual
Sökresultat
VÄGGDOSA 16X2,2 MM X G15 FOG TAPPVATTEN/VÄRME FOG X INVÄNDIG GÄNGA SVART AQUA PLUS UPONOR
Komplettera med
KOMBIRÖR RÖR-I-RÖR 16X2,0 MM/25 MM L=100 METER RING VIT RÖR, VIT/BLÅ/RÖD SKYDDSRÖR UPONOR
NIPPEL 16X2,0 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
FÖRDELARFÄSTE PPM AQUA PLUS UPONOR
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
KOMBIRÖR RÖR-I-RÖR 16X2,0 MM/25 MM L=50 METER RING VIT RÖR, VIT/BLÅ/RÖD SKYDDSRÖR UPONOR
Varukorg31
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
HANDDUKSHÄNGARE SCALDA KROK ALTERNA
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
BATTERI AKKU NI-MH 12V 2,0AH REMS
BATTERI AKKU NI-MH 12V 2,0AH REMSLeverans: Skickas - I lager. 3769 kr
FRYSPASTA ROFROST 150 ML ROTHENBERGER
MELLANTÅNG Z2 FÖR M42-54MM (PR-3S) PRESSRINGAR REMS
DUBBELMUFF 28 2 MUFF KOPPAR V-PROFIL ALTECH
LIMPLATTA FÖR RÖRKLAMMER ENKEL
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 59 kr
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
VINKEL 40 MM X 45° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 45° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST
LOCK G15 TILL KIKVENTIL MED PACKNING GUL
VÄGGBRICKA,3 CC40,M MUTTER MPI FÖR 16X2,0-2,2 BALLOFIX
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM VIT FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 19 kr
DISTANSKLOSS H=5 MM, B=60 MM VIT FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=5 MM, B=60 MM VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 19 kr
T-KOPPLING 6 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 6 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 169 kr
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
BÖJ 28 45° 2 MUFF KOPPAR V-PROFIL ALTECH
VINKELKOPPLING 42 MM X 90° 290X195X20 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE