KOMPRESSOR MLZ015T5LP9A DANFOSS
Artnr: BK-RKK4111436EAN: 5702428675796Tillv artnr: 121L8631 Product Brand:
SPARA -19% Beställningsvara
Modell
MLZ015T5LP9A
Ström
12.2 A
Fas
1
Frekvens
50 Hz
Köldmedium
R404A, R448A, R449A, R452A, R407A, R407F, R134A, R513A
Spänning
220-240 V
Ytterligare information
EAN 5702428675796
Tillverkarens artnr 121L8631
Dokument Produktblad
Sökresultat
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
Komplettera med
T-KOPPLING 32 PRK 410 IMI
Varukorg62
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
MUFF 40 MM X G40 MUFF X UTVÄNDIG GÄNGA S-PRESS UPONOR