KOMPRESSOR MLZ015T4LP9B DANFOSS
Artnr: BK-RKK4175151EAN: 5702424537296Tillv artnr: 121L8421 Product Brand:
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
Modell
MLZ015T4LP9B
Fas
3
Slagvolym
33.77 cm³
Anslutning 2
1/2″
Köldmedium
R134a R404A R407A R407F R448A R449A R452A R454C R455A R513A
Spänning
380-415/ 460 V
Frekvens
50/60 Hz
Ström
4.5 A
Utförande
Kylning LT/HT
Anslutning 1
3/4″
Ytterligare information
EAN 5702424537296
Tillverkarens artnr 121L8421
Dokument Produktblad
Sökresultat
T-KOPPLING 32 PRK 410 IMI
T-KOPPLING 32 PRK 410 IMI är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
RAK KOPPLING 32 PRK 401 IMI
Varukorg10
T-KOPPLING 32 PRK 410 IMI
VINKEL 32 PRK 404 IMI
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
SKRUVDEL 12 (G 3/8) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD VATETTE
RAK KOPPLING 32 PP BLÅ, SVART ALTECH
KULVENTIL G10 RAK UTVÄNDIG X INVÄNDIG MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
GRENRÖR 32 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST
GRENRÖR 32 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
NIPPEL OCH MUTTER 10 RAK FN FÖR TAPPVATTEN IMI
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECH