KOMPRESSOR MLZ015T4LP9B DANFOSS
Artnr: BK-RKK4175151EAN: 5702424537296Tillv artnr: 121L8421 Product Brand:
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
Modell
MLZ015T4LP9B
Fas
3
Slagvolym
33.77 cm³
Anslutning 2
1/2″
Köldmedium
R134a R404A R407A R407F R448A R449A R452A R454C R455A R513A
Spänning
380-415/ 460 V
Frekvens
50/60 Hz
Ström
4.5 A
Utförande
Kylning LT/HT
Anslutning 1
3/4″
Ytterligare information
EAN 5702424537296
Tillverkarens artnr 121L8421
Dokument Produktblad
Sökresultat
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
T-KOPPLING 25 PRK 410 IMI
VINKEL 25 PRK 404 IMI
RAK KOPPLING 25XR25 PRK 403 IMI
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
Varukorg49
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI
TÄTNINGSPLATTA 45X25 RUND VIT FALUPLAST
BUSSNING METALL G32XG25 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
PLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST
T-KOPPLING 32 PRK 410 IMI
VINKEL 40 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
FLÄKTLUFTVÄRMARE VR1 EC ALTECH
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 DUBBEL VIT FALUPLAST
FLÄKTLUFTVÄRMARE VR3 AC ALTECH
LUFTRIDÅ EC 100 ALTECH
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FLÄKTLUFTVÄRMARE  VR MINI EC ALTECH
VVS-SKRUV 5,5X40 MM KULLERFÖRSÄNKT POZI NOVIPRO
FLÄKTLUFTVÄRMARE VR2 AC ALTECH
BÖJ 28 90° 2 MUFF KOPPAR V-PROFIL ALTECH
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
MULTISLANGNIPPEL 32 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
REGLERVENTIL PRIMEO  HDTORK 40 CC ALTERNA
PLASTKLAMMER 100ST I PÅSE
ELPATRON DOLT MONT LUSSO KROM ALTERNA
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
SLINGKONTROLLENHET MED FÖRINSTÄLLNING M22X1,5 IMI
RAK KULVENTIL 15X12 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
KOPPLINGSMUTTER 12 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 12 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 2 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
MONTAGEBRICKA TBD-0100 20X30M4RFR 1,0MM M.SKRUV2P M&M
MONTAGEBRICKA TBD-0100 20X30M4RFR 1,0MM M.SKRUV2P M&MLeverans: Skickas - Beställningsvara. 59 kr
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
RÖRLIM 20 ML TILL DUO CONTACT FALUPLAST
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
FÖRDELARFÄSTE PPM AQUA PLUS UPONOR
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
BUSSNING METALL G25XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELKLAMMA VIT FALUPLAST
KLÄMRING 8 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 8 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
LIMKIT SMART MIX INK RENGÖRING 11 GR M&M
RAK KOPPLING 22 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE