KOMPRESSOR MLZ015T4LP9B DANFOSS
Artnr: BK-RKK4175151EAN: 5702424537296Tillv artnr: 121L8421 Product Brand:
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
Modell
MLZ015T4LP9B
Fas
3
Slagvolym
33.77 cm³
Anslutning 2
1/2″
Köldmedium
R134a R404A R407A R407F R448A R449A R452A R454C R455A R513A
Spänning
380-415/ 460 V
Frekvens
50/60 Hz
Ström
4.5 A
Utförande
Kylning LT/HT
Anslutning 1
3/4″
Ytterligare information
EAN 5702424537296
Tillverkarens artnr 121L8421
Dokument Produktblad
Sökresultat
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO är tillagd i din varukorg.
Varukorg31
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 349 kr
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
RÖRLIM 20 ML TILL DUO CONTACT FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST