KOMPRESSOR MLZ015T4LP9A DANFOSS
Artnr: BK-RKK4111437EAN: 5702428675802Tillv artnr: 121L8629 Product Brand:
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
Modell
MLZ015T4LP9A
Ström
4.5 A
Fas
3
Utförande
Kylning LT/HT
Frekvens
50/60 Hz
Köldmedium
R404A, R448A, R449A, R452A, R407A, R407F, R134A, R513A
Spänning
380-415/460 V
Slagvolym
33.77 cm³
Anslutning 2
1/2″
Anslutning 1
3/4″
Ytterligare information
EAN 5702428675802
Tillverkarens artnr 121L8629
Dokument Produktblad
Sökresultat
BUSSNING METALL G32XG25 UTVÄNDIG/INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
Varukorg20
FÖRMINSKNINGSSET 22X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-RÖR V6 22X15 MM FÖRKROMAD VATETTE
VVS-SKRUV 5,5X60 MM KULLERFÖRSÄNKT POZI NOVIPRO
ÖVERGÅNG 40X50 MM MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMHYLSA V6 20X2,8-3,0 MM VATETTE
BÖJ 28 90° 2 MUFF KOPPAR V-PROFIL ALTECH
HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTE
HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
SKRUVDEL 15 (G 1/2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE