KOMPRESSOR MLZ015T4LP9A DANFOSS
Artnr: BK-RKK4111437EAN: 5702428675802Tillv artnr: 121L8629 Product Brand:
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
Modell
MLZ015T4LP9A
Ström
4.5 A
Fas
3
Utförande
Kylning LT/HT
Frekvens
50/60 Hz
Köldmedium
R404A, R448A, R449A, R452A, R407A, R407F, R134A, R513A
Spänning
380-415/460 V
Slagvolym
33.77 cm³
Anslutning 2
1/2″
Anslutning 1
3/4″
Ytterligare information
EAN 5702428675802
Tillverkarens artnr 121L8629
Dokument Produktblad
Sökresultat
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
T-KOPPLING 25 PRK 410 IMI
VINKEL 25 PRK 404 IMI
RAK KOPPLING 25XR25 PRK 403 IMI
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
Varukorg9
RAK KOPPLING 25 PRK 401 IMI
SKRUVDEL 15 (G 1/2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD VATETTE
NIPPEL 15X2,5 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
T-RÖR V6 22X15 MM FÖRKROMAD VATETTE
VINKELKOPPLING 15 MM X G10 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE