KOMPRESSOR LLZ018T4LQ9A DANFOSS
Artnr: BK-RKK4111425EAN: 5702424205966Tillv artnr: 121L9539 Product Brand:
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrModellStrömSlagvolymAnslutning 2Anslutning 1Pris
Beskrivning
Modell
LLZ018T4LQ9A
Ström
10.0 A
Slagvolym
97.6 cm³
Anslutning 2
1″
Anslutning 1
1 1/4″
Fas
3
Utförande
Kylning LT
Frekvens
50/60 Hz
Köldmedium
R404A, R448A, R449A, R452A
Spänning
380-415/460 V
Ytterligare information
EAN 5702424205966
Tillverkarens artnr 121L9539
Dokument Produktblad
Sökresultat
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK IMI är tillagd i din varukorg.
Varukorg17
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
RAK KOPPLING 18 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
KOPPLINGSSATS 20X2,4-2,7 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
FÖRMINSKNING 40X32 MM SLÄTÄNDA X MUFF, EXCENTRISK VIT FALUPLAST
MULTISLANGNIPPEL 32 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST
VINKELKULVENTIL 15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
VINKELKULVENTIL 15X12 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 20X2,0 MM PE VATETTE
KLÄMRING 18 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE