KOMPRESSOR HRP040T4LP6 DANFOSS
Artnr: BK-RKK4113515EAN: 5702424062293Tillv artnr: 121L1016 Product Brand:
KOMPRESSOR HRP040T4LP6 DANFOSS
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrModellStrömSlagvolymAnslutning 1UtförandePris
Beskrivning
Modell
HRP040T4LP6
Ström
7.4 A
Utförande
Luftkonditionering
Slagvolym
54.4 cm³
Anslutning 1
3/4″
Fas
3
Frekvens
50/60 Hz
Köldmedium
R407C
Spänning
380-415/460 V
Anslutning 2
1/2″
Ytterligare information
EAN 5702424062293
Tillverkarens artnr 121L1016
Dokument Produktblad
Sökresultat
RAK KOPPLING 12 MM X R10 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Varukorg17
KOPPLINGSMUTTER 10 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
NIPPEL 16X2,0 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/3X15 MM VATETTE
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KLÄMRING 15 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 15 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
T-KOPPLING 22X22X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULTAPPVENTIL G20 UTVÄNDIG MED VRED ALTECH
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KULVENTIL 15X10 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE