INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 12XNPT1/2 UTVÄNDIG GÄNGA
Artnr: BK-RK277128
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnDimensionFabriksbeteckningPris
Beskrivning
Dimension
12 x NPT 1/2 tum
Fabriksbeteckning
ME-12-500N
Ytterligare information
Dokument Övrigt
Sökresultat
VÄGGBRICKA FG0925152 1-RÖR 15X2,5 VBF GBG
Komplettera med
BLANDARFÄSTE FG0926052 160 CC 15X2,5 2-PACK GBG
KULVENTIL 15 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
VINKELKOPPLING 15X12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELKULVENTIL 15 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 15X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
Varukorg21
FLEXGRENRÖR 110 SVART VOTEC
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
HANDDUSCH MMIX S5 MORA
POPUP RUND FLAT EASYCLEAN ALTERNA
TUBOLIT RÖRISOL TL-35/13-DG 84M/FÖRP
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
PACKNING DN15 FÖR LOCK RÖD ISIFLO
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
SORTIMENTBOX CARRY LITE 80-15 RAACO
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE