FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
RAK KOPPLING 32 PP BLÅ, SVART ALTECH
RAK KOPPLING 32 PP BLÅ, SVART ALTECH är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
VINKELKOPPLING 90° 32 PP BLÅ, SVART ALTECH
Varukorg13
KULVENTIL 15X12CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
VINKELKULVENTIL 15XG15 INVÄNDIG MED VRED VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
TAPPKRAN 105006 G 1/2 MED BACKVENTIL ORAS
MINIFÖRDELARE,3 STICK 40 3XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
T-KOPPLING 25 PRK 410 IMI
FÖRMINSKNINGSSET 15X12 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
PROPP PPSU PPM AQUA PLUS UPONOR
BADRUMSFÖRDELARE 15 MM 1-RÖR MED KULVENTIL VATETTE