FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
VINKELKOPPLING 40XG32 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
Komplettera med
PLASTHYLSA 42X40  PE VATETTE
RAK KOPPLING 40XG32 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 40X3,7 MM PE VATETTE
PLUGG 42 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 40X3,5-4,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 42X35 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 42X28 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 40X5,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 40X2,4 MM PE VATETTE
Varukorg15
KOPPLINGSSATS 32X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PVC NIPPEL 40X32X1 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
AVLOPPSRÖR 32X1,8 MM L= 1 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
FÖRMINSKNINGSSET 42X36 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
STÖDHYLSA 28X1,2 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTE
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 329 kr
RAK KOPPLING 18X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
KOPPLINGSSATS 25X2,3-2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
LIMKIT SMART MIX INK RENGÖRING 11 GR M&M
LIM I.UNIVERSAL 310ML PATRON VIT M&M
KULVENTIL 22 KLÄMRING UTAN VRED FÖRKROMAD VATETTE
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST