FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/C 40 MM, C/V 20 MM, B=60 MM DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
Komplettera med
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
Varukorg36
VÄGGBRICKA 634533 2-RÖRS DY 15X2,5 GBG
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
KULVENTIL 15X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X10 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 15 MM 3-VÄGS MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
LIMPLATTA FÖR RÖRKLAMMER DUBBEL
LIMDISTANS DUOCONTACT 12X28 MM VIT FALUPLAST
KULVENTIL VINKEL 15X12X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
VINKEL 32 PRK 404 IMI
T-KOPPLING 28X22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
VINKELKULVENTIL 15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
STÖDHYLSA 8X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
T-RÖR V6 22X15X15 MM FÖRKROMAD VATETTE
VINKEL 32 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
FÖRMINSKNINGSSATS 22X18X2.5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
BLANDARFÄSTE FG0926053 160 CC 16X2,0-2,25 2-PACK GBG
KLÄMRING 18 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
VÄGGBRICKA 635532 FÖR 2-RÖRS MONT DIM 16 GBG
VÄGGBRICKA 635532 FÖR 2-RÖRS MONT DIM 16 GBGLeverans: Skickas - I lager. 449 kr
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
T-SKRUVDEL 15 (G 1/2) 3UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBG