FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
KOPPLING 16XR10 UTVÄNDIG GÄNGA S-PRESS PLUS UPONOR
Komplettera med
KOMBIRÖR RÖR-I-RÖR 16X2,0 MM/25 MM L=75 METER RING VIT RÖR, SVART SKYDDSRÖR UNI PIPE PLUS UPONOR
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
RÖRAVSKÄRARE 12-25 MM PEX, KOMPOSIT, SKYDDSRÖR BLÅ MULTI UPONOR
KOMBIRÖR 16X2,0 MM L=3 METER RAK MED DIFFUSIONSSPÄRR BLANK METALLIC PIPE PLUS UPONOR
KOPPLING 16XG15 MUFF X LÖPMUTTER S-PRESS PLUS UPONOR
VINKEL 16-16 90° 2MUFF S-PRESS PLUS UPONOR
Varukorg16
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING, FÖRLÄNGD KROM VATETTE
VÄGGBRICKA FG0125352 3-RÖR DY15X2,5 GBG
RAK KOPPLING 12 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
LIM COMPACT FLEX FIX 25KG/FP ROTH NORDIC
STÖDHYLSA 8X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VENTILFÄSTE 16XG20 INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,0-2,3 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
VÄGGBRICKA 634382 DY 15 GBG
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE