FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
GUMMINIPPEL 50/40 ALTECH
GUMMINIPPEL 45/40 ALTECH
LOCK G15 TILL KIKVENTIL MED PACKNING GUL
Varukorg46
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAK 40X28 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING VATETTE
TAPPKRAN 105006 G 1/2 MED BACKVENTIL ORAS
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAD.ANSL. DANFOSS
VINKELKOPPLING 15X10 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-MANTELSKARVSATS 200-175-140 MM FÖR MANTELRÖR SVART ECOFLEX UPONOR
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
KLÄMHYLSA V6 20X2,8-3,0 MM VATETTE
RAK KOPPLING 40XG25 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 25XR25 PRK 403 IMI
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
T-RÖR V6 15X15X12 MM FÖRKROMAD VATETTE
NIPPEL OCH MUTTER 10 RAK FN FÖR TAPPVATTEN IMI
STÖDHYLSA 6X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
FÖRMINSKNING 40X32 MM SLÄTÄNDA X MUFF, EXCENTRISK VIT FALUPLAST
AVLOPPSRÖR 32X1,8 MM L= 1 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 18 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
KLÄMRING 8 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 8 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
KULVENTIL T-RÖR 12X15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 22 KLÄMRING UTAN VRED FÖRKROMAD VATETTE
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
RAK KULVENTIL 15XR15 KLÄM X LEKMUTTER, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE