FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
VINKELKULVENTIL 15 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
FÖRMINSKNINGSSET 15X12 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
VÄGGBRICKA FG0925152 1-RÖR 15X2,5 VBF GBG
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
PLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg30
50 FLÄNSPACKNING PN10-40 DIXO5000
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
GOLVHUV 50 MM HEL VIT FALUPLAST
GOLVHUV 50 MM HEL VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 19 kr
SKRUVDEL 35 (M42X2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA GUL VATETTE
VÄGGBRICKA VIT PURUS
KULVENTIL 12X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
VÄGGBRICKA, 1-HÅLS MED GUMMIMUFF 10-20 MM BALLOFIX
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 59 kr
NIPPEL 16X2,0 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
FÖRMINSKNINGSSET 22X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Platshållare
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
PLUGG 35 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 35 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
VINKELKOPPLING 20XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
FÖRMINSKNING 40X32 MM SLÄTÄNDA X MUFF, EXCENTRISK VIT FALUPLAST
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
FÖRMINSKNING 40X32 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/4X15 MM VATETTE
KULVENTIL 15X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
TÄCKBRICKA 634386 DY 10-22 1-RÖRS GBG
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST