FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
RAK KULVENTIL 15XR15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
Varukorg19
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
HALVKOPPLING 15 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
MUTTER 12XR10  KROM BROEN BALLOFIX
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TÄCKBRICKA FG0925076 LÅG VATETTE VÄGGENOMFÖRINGSSYSTEM GBG
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
ÄNDLOCK 40 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
NIPPEL 15X2,5 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
FÖRMINSKNINGSSET 22X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 15 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX
KLÄMRING 15 MM MÄSSING BROEN BALLOFIXLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
VINKELKULVENTIL 15X12 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RAK KOPPLING 35 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE