FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
RAK KULVENTIL 15XR15 PUSH X UTVÄNDIG GÄNGA KROM BROEN BALLOFIX
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
Varukorg40
T-KOPPLING 6 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 6 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 169 kr
KULVENTIL T-RÖR 18 MM 3-VÄGS MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 18 MM 3-VÄGS MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 499 kr
VINKELKOPPLING INSTICK 22 MM MUFF X SLÄTÄNDA MÄSSING MULTIPEX ROTH
PUMPKABEL A-SUB 4X1,5 20 METER UTAN SKARV AXJO
FÖRMINSKNINGSSET 18X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA 35X32  PE VATETTE
KULVENTIL VINKEL 15X15X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
VÄGGFIXTUR QUICKBOX 325X100X50 MM FÖR TVÅ QUICKBOXAR C/C50 MM ROSTFRITT ROTH
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
T-KOPPLING 35 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 35 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 539 kr
RAK KOPPLING 25XG25 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
KULVENTIL 25 RAK INVÄNDIG GÄNGA LÅGBLY AL3605 ALTECH
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
BRUNNSLOCK 400 VOTEC
AVLUFTNINGSPLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE
AVLUFTNINGSPLUGG 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
KLÄMHYLSA V6  20X2,0-2,3 MM VATETTE
KOPPLINGSSATS 22X3,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 12X15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG
SEXKANTNIPPEL METALL G25 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
BUSSNING METALL G15XG8 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
RAK KOPPLING 20XG20 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
KULVENTIL 15XG15 RAK INVÄNDIG X KLÄMRING MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 209 kr
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
KOPPLINGSSATS 32X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRDELARFÄSTE PPM AQUA PLUS UPONOR
UNDERVATTENSKABEL 4X1,5 MM² 50 METER MED SKARVKOPPLING GRUNDFOS
VINKEL 40 MM X 45° 2MUFF VIT FALUPLAST