FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
Komplettera med
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X11 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 15X13 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg35
KULVENTIL 15 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 419 kr
PLASTHYLSA OCH MUTTER 15X16 MM VATETTE
VÄGGBRICKA,3 CC40,M MUTTER MPI FÖR 16X2,0-2,2 BALLOFIX
VINKELKOPPLING 15X12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
KOPPLINGSBRICKA V6 4-RÖR 60 CC VATETTE M 3XDY16 PLAST KLÄMH GBG
FÖRMINSKNING 1/2"-3/8
BUSSNING METALL G25XG20 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/2X15 MM VATETTE
VÄGGBRICKA 0925155 FAST 16X2,0-2,25 GBG
KULVENTIL 22 KLÄMRING UTAN VRED FÖRKROMAD VATETTE
RENGÖRINGSSERVETTER 2-PACK FALUPLAST
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
FÖRMINSKNINGSSET 10X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-RÖR V6 15X15X12 MM FÖRKROMAD VATETTE
T-KOPPLING 22X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
TÄTNINGSPLATTA 45X25 RUND VIT FALUPLAST
ÖVERGÅNGSNIPPEL 20X15 MED PACKNING
TÄCKBRICKA 634386 DY 10-22 1-RÖRS GBG
HANDDUSCH PRIMEO 1-STR ALTERNA
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
TAPPKRAN 105006 G 1/2 MED BACKVENTIL ORAS
MINIFÖRDELARE,3 STICK 40 3XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
T-KOPPLING 25 PRK 410 IMI
FÖRMINSKNINGSSET 15X12 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
PROPP PPSU PPM AQUA PLUS UPONOR
BADRUMSFÖRDELARE 15 MM 1-RÖR MED KULVENTIL VATETTE