FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TÄCKBRICKA 634386 DY 10-22 1-RÖRS GBG
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 22X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 22X3,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,4-2,7 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
Varukorg34
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 289 kr
SKRUVDEL 18 (M24X1,5) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA GUL VATETTE
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 28 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 28 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 749 kr
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 109 kr
RAK KOPPLING 18 MM X R15 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
ADAPTER G20X35 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
VINKEL 25 PRK 404 IMI
PLASTKLAMMER 100ST I PÅSE
T-RÖR SKRUVDEL 28 (M34X1,5) 3UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 25X2,3 MM PE VATETTE
VINKELKOPPLING 25XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
RAK KOPPLING 28 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
KULVENTIL 15XG15 RAK INVÄNDIG X KLÄMRING MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 8 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 79 kr
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE