FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
FROSTSKYDDSKABEL 7,3MM L= 1 METER FÖR MONTERING I/UTANPÅ RÖR RÖD ALTECH
Komplettera med
AUTOMATIKBOX 195X195X110 MM (B X L X H) FÖR REGLERING AV VÄRMESLINGOR VIT ALTECH
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
VINKELGENOMFÖRING G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL FÖR PLASTRÖR MED DIAMETER 25 MM ALTECH
ÖVERGÅNGSMUFF ISIFLO 148 25 MM X R20 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL FÖR PLASTRÖR MED DIAMETER 32 MM ALTECH
ÖVERGÅNGSMUFF ISIFLO 148 32 MM X R25 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
ANSLUTNINGSKABEL FÖR FROSTSKYDDSKABEL 2,5 METER SLADD MED STICKPROPP SVART ALTECH
MONTAGESATS FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL AN- OCH AVSLUTNINGSSATS, SKYLT SVART ALTECH
MONTAGESATS FÖR ALTECH FLEX KABEL AN- OCH AVSLUTNINGSSATS, SKYLT SVART ALTECH
Varukorg12
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
KULVENTIL VINKEL 15X15X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 379 kr
VINKELKULVENTIL 18 195X74X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
MUTTER 15XR15  KROM BROEN BALLOFIX
VÄGGBRICKA, 2 CC80, MED MUTTER BALLOFIX
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE