FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HYLSA DN10 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
Varukorg21
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 219 kr
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
KOPPLINGSSATS 28X4,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 10X8 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 40XG32 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
KOPPLINGSSATS 32X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PVC NIPPEL 40X32X1 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
AVLOPPSRÖR 32X1,8 MM L= 1 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
FÖRMINSKNINGSSET 42X36 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HYLSA DN15 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
STÖDHYLSA 28X1,2 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTE
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 329 kr
RAK KOPPLING 18X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
KOPPLINGSSATS 25X2,3-2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
LIMKIT SMART MIX INK RENGÖRING 11 GR M&M
LIM I.UNIVERSAL 310ML PATRON VIT M&M
KULVENTIL 22 KLÄMRING UTAN VRED FÖRKROMAD VATETTE
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST