FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
KLÄMRING 10 MM MÄSSING VATETTE
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 10X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg12
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
GUMMINIPPEL 45/40 ALTECH
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
BÖJ 75 MM 45° RAUPIANO PLUS
BÖJ 75 MM 45° RAUPIANO PLUSLeverans: Skickas - I lager. 89 kr
VÄGGBRICKA, 2-HÅLS MED GUMMIMUFF 10-20 MM BALLOFIX
MUFF PRESSCHECK 26X26 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI ROTH
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 42X35 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG
T-SKARVSATS 140-175-200 MM SVART ECOFLEX SUPRA PLUS UPONOR
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTE