FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
VINKEL 40 MM X 45° 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
Komplettera med
KOMBIRÖR 16X2,0 MM L=3 METER RAK MED DIFFUSIONSSPÄRR BLANK METALLIC PIPE PLUS UPONOR
KOMBIRÖR RÖR-I-RÖR 16X2,0 MM/25 MM L=75 METER RING VIT RÖR, SVART SKYDDSRÖR UNI PIPE PLUS UPONOR
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
RÖRAVSKÄRARE 12-25 MM PEX, KOMPOSIT, SKYDDSRÖR BLÅ MULTI UPONOR
MUFF 40 MM X G32 MUFF X UTVÄNDIG GÄNGA S-PRESS UPONOR
MUFF 40 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
T-RÖR 40 MM 3MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
Varukorg13
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=45 MM FÖR ENKELKLAMMA KROM FALUPLAST
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-RÖR 50X20 MM 3MUFF S-PRESS UPONOR
GOLVVÄRMEFÖRDELARE 11 G25 FLÖDESM ROTH NORDIC
DUSCHBLANDARE 7464 NOVA 160 CC ORAS
DUSCHBLANDARE CERA T4 TERMOSTAT 150 CC UTL NED FKR MORA
VINKEL 40 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
VINKEL 40 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST